Gaffar Okkan hastalığı bir kurban daha aldı

“Dağda ölen teröriste ağlamadıkça Güneydoğu’daki sorun çözülemez” diyen Diyarbakır emniyet müdürüne karşı 3 parti, “insanlığa karşı birleşik cephe” kurdu.

Birlik ve beraberliğe en muhtaç olduğumuz şu sıkıntılı dönemde çok şükür ki devlet-i âlimizin bağrında başgösteren teröriste acıma hastalığına karşı tek vücut olup onu görüldüğü yerde ezdik. Tıpkı ciğersiz selefi Kürt aşığı Gaffar Okkan gibi etkisiz hale getirilen Recep Güven’e iç düşmana acımak nasıl olurmuş gösterdik.

Kendi partisinde de Hüseyin Aygün denen terörist sempatizanını barındıran Gandi Kemal, çok şükür ki bu kez Türklüğünün hakkını biraz olsun verdi. Aygün’ü ulusalcı-Ergenkoncu timsahlara atan Gandi, bu sefer terörist dostu polise bizzat ağız-burun girişerek namusunu temizledi.

İblis Naim’in Diyarbakır emniyet müdürü Recep Güven’e, devletin en derin kademelerinden destek görmüş bir terör örgütü tarafından kandırılan TC vatandaşı gençlerin ölümüne üzüldüğü için soruşturma açtırması, tabiatı icabı olduğundan kimseyi şaşırtmadı. Angelina Jolie karşısında maymuna dönerek devlet-i âlimizi rezil rüsva etse de İblis Naim, Türk faşizminin sevgili bir evlâdı ve değerli bir savunucusudur. Onun aşırı sağcı, kan dökücü, halk düşmanı refleksleri asla şaşmaz, üçüncü milliyetçi cephenin inşasında ona güvenen Tayyibi hayal kırıklığına uğratmaz.

Ancak Gandi’nin içindeki faşisti bu geç saatte keşfi kimseyi ikna etmedi. Ayaklarını kaydırdığı Büyük Önder Sav ve ulusalcı-Ergenekoncu taifesi ona diş bilemeye, onun kuyusunu kazmaya devam edecektir. Gandi’nin “Yeni CHP”ye katılması için dil döktüğü Hüseyin Aygün’se bundan sonra keleşi kapıp dağa çıksa yeridir.

Advertisements
This entry was posted in Kürt sorunu. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s